محل تبلیغات شما

نکاتی برای تبدیل شدن به یک نویسنده مستقل ، از یک بلاگر به دیگری

تصمیم بگیرید که می خواهید در مورد چه چیزی بنویسید

تصمیم گیری در مورد آنچه باید درباره خود بنویسید می تواند یک تجربه خسته کننده باشد اگر شما یک فرد مشخص نیستید. به عنوان یک قاعده کلی ،  باید درباره آنچه دوست دارید بیشتر بنویسید . حل و فصل برای پرش کمتر یا ساده تر گزینه ای نیست. نوشتن برای یک وبلاگ به صورت حرفه ای کاری نیست که با علاقه ملایم به دست آید - شما نیاز به اشتیاق دارید.

مردم اگر بخواهند در مورد تجربه ، تخصص و نظرات شما بخوانند می توانند بخوانند اگر از جایی که به شما الهام گرفته شده برای انجام این کار باشند. در غیر این صورت مقالاتی که می نویسید احساس کسل کننده و خالی خواهد شد. مطالب بسیار زیادی در شبکه وجود دارد تا بتوانید در مقاله های خسته کننده مشارکت کنید. وقتی در مورد چیزی می نویسید ، اشتیاق شما باید آنجا باشد.

منتظر آن نباشید تا اتفاق بیفتد

برای نوشتن چیزی برای وبلاگ برنامه ریزی دارید؟ بیش از حد برنامه ریزی نکنید و آن را سرنگون نکنید. هنگامی که شما به یک نویسنده مستقل تبدیل می شوید ، اگر برنامه های زیادی را ایجاد کنید ، ایجاد مقاله می تواند یک روند دردناک باشد. یک صفحه خالی را در ویرایشگر مورد علاقه خود باز کنید و نوشتن را شروع کنید. به عنوان یک قاعده کلی ، من فهمیدم که ابتدا می توانم روی ایده گسترده تر تمرکز کنم و سپس در موضوعات / عناوین اصلی اضافه کنم.  اگر مباحث اصلی را نوشتید ، بقیه مقاله بسیار سریعتر و آسان تر جریان می یابد.

وبلاگ و رزومه خود را ایجاد کنید

اگر می خواهید توجه شما را جلب کند ، باید وبلاگ خود را فعال و راه اندازی کنید. برای شروع یک وبلاگ یک سرویس میزبانی مقرون به صرفه انتخاب کنید (یکی از گزینه های عالی  Cloudways است  که فقط با 10 دلار در ماه شروع می شود - شما بررسی Cloudways من را  برای کسب اطلاعات بیشتر پرداخت می کنید). بعد از انتشار مطالب کافی ، در نظر بگیرید رزومه شخصی خود را بصورت آنلاین ایجاد کنید  .

اگرچه می توانید از خدمات رایگان مانند about.me استفاده کنید ، من همیشه حوزه های خودم را ترجیح می دهم. شما می توانید رزومه خود را بصورت آنلاین و با ابزار آسان و در هیچ زمان انجام دهید. برای دامنه ای که پیشنهاد می کنم به سادگی از نام خود استفاده کنید. در مورد من ، alexvojacek.com بیش از حد کافی است.

نویسنده مستقل شوید: رزومه کاری کنید

از ابزارهای مناسب استفاده کنید

قبل از اینکه حفاری کنیم ، لطفاً توجه داشته باشید که من روی ویندوز 10 کار می کنم ، بنابراین ابزارهای توصیه شده برای کاربران ویندوز هستند برخی از آنها در iOS نیز موجود هستند ، اما باید مطمئن شوید که فروشگاه برنامه را بررسی می کنید.

در صورت استفاده از ابزارهای مناسب ، کامپایل رزومه می تواند بسیار آسان باشد. در حالی که می توانید از یکی از این مضامین جذاب رزومه وردپرس استفاده کنید ، یک راه عالی دیگر برای راه اندازی رزومه شخصی شما با یک سازنده سایت رایگان مانند Mobirise ، Wix و غیره است. با اضافه کردن ماژول ها ، تصاویر و متن. هنگامی که وب سایت خود را آماده کردید ، به آسانی کپی کردن پرونده ها در حساب میزبانی جدید و سایت شما باید فوراً قابل مشاهده باشد. Mobirise یک سازنده وب سایت HTML است که کاملاً رایگان کار می کند بنابراین نیازی به دانش قبلی نیست. گذشته از انتقال فایلها به هاستینگ ، و از آنجا که سازنده HTML است ، دیگر نیازی به ایجاد پایگاه داده نخواهد بود!

هنگامی که نویسنده مستقل کار شدید ، کار بر روی مقالات به ابزارهایی نیاز دارد. اگر عاشق نوشتن آفلاین هستید ، Word بهترین دوست شما خواهد بود. اگر از ویندوز استفاده می کنید ، حتما OneNote را به مجموعه برنامه های مورد علاقه خود اضافه کنید. این ابزار مفید به شما امکان می دهد محتوای را به راحتی ذخیره کنید و آن را با ابر همگام سازی کنید. وقتی ایده های جدیدی برای نوشتن درباره آن دارید و وقت کافی برای تهیه یک سند جدید واقعی ندارید ، بسیار مفید است. همگام سازی OneNote با تمام دستگاه های شما ، بنابراین راهی آسان برای یادداشت های سریع است که بعدا می تواند به مقالات کامل تبدیل شود.

نویسنده مستقل شوید: Tools

اگر همه مقالات خود را خودتان ویرایش می کنید ، ایده خوبی است که دانش پایه ای در فتوشاپ داشته باشید . این ابزار به شما امکان می دهد تصاویر را به راحتی دستکاری کنید. اگر وارد Adobe نشده باشید ، همیشه می توانید با GIMP مسیر رایگان را طی کنید  .

اگر فقط به بهبود ، کاهش یا برش تصاویر نیاز دارید ، گزینه های رایگان زیادی به صورت آنلاین وجود دارد. یک گزینه عالی ویرایشگر عکس PicsArt است - که به شما امکان دسترسی به بیش از 100 میلیون عکس ، برچسب ، یادداشت ها و موارد دیگر را می دهد. یا تصاویر خود را بارگذاری کنید و از ویرایشگر پیشرفته آنها برای تغییر قرار گرفتن در معرض ، پاک کردن زمینه ها ، افزودن افکت ها استفاده کنید - اساساً هر کاری که می توانید با Photoshop انجام دهید (و سپس برخی از آنها!).

یا می توانید از چیزهای ساده ای مانند Faststone Image Viewer یا ویرایشگر عکس آنلاین Canva استفاده کنید (که نیازی به نصب هر چیزی ندارد). این یک معجزه است که چنین نرم افزارهای قدرتمندی برای استفاده رایگان هستند. بیشترین بهره را از آن ببرید.

استفاده از تصاویر خود در هر پست وبلاگ می تواند مشکل باشد اگر مباحث شما فنی یا ملموس نباشند. opiton خوب است به استفاده از حق امتیاز عکس های سهام رایگان  از سایت هایی مانند Unsplash تصاویر .

اگر نیاز به عکس گرفتن از تصاویر ، مستقیماً از دسک تاپ خود دارید ، فقط برنامه ای مانند Snipaste را از فروشگاه مایکروسافت اضافه کنید (به هر حال ، نسخه دسک تاپ نیز وجود دارد).

از رسانه های اجتماعی به نفع خود استفاده کنید

فیس بوک برای ارتباط با دوستان بسیار عالی است ، اما اگر کار چیزی باشد که به دنبال آن هستید ، نمی خواهید آن را در آنجا پیدا کنید. Linkedin یک شبکه اجتماعی شگفت انگیز برای یافتن شغل است. با افزودن اتصالات و افزایش شبکه ، از آن بیشترین استفاده را ببرید. از ارسال مقالات خود در شبکه نترسید و خود را با مخاطبی که ممکن است علاقه مند به کار شما باشند معرفی کنید.

من شخصاً توصیه نمی کنم در شبکه های شغلی مانند پنجر مشترک شوید ، مگر اینکه خوشحال باشید که تقریباً به صورت رایگان کار می کنید. وب سایت های مشاغل آنلاین پر از رقابت هستند و تقریباً غیرممکن است که کارهای خوب را بدست آورید. 10 برابر بهتر است که اتصالات خود را ایجاد کنید و صاحبان مشاغل را پیدا کنید که علاقه مند به ارسال مطالب در هفته باشند. پرش از شغل تصادفی به شغل تصادفی راه حلی است که در طولانی مدت انرژی شما را هدر خواهد داد.

کتابفروشی: قرارها و رزرو WordPress در یک جعبه

کتابفروشی: قرارها و رزرو WordPress در یک جعبه

نحوه نصب مجدد وردپرس راهنمای مرحله به مرحله

آیا شما پلاگین هواردر هستید؟ چگونه سایت وردپرس خود را تمیز کنید

، ,یک ,استفاده ,های ,کار ,رایگان ,خود را ,است که ,نویسنده مستقل ,می توانید ,می تواند

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

کاهش و بهبود فوری رتبه و رنک الکسا گل پونه سایت وان ایکس بت | بینا گروپ جهان رایانه پیکاسو هنر برنامه نویس پی اچ پی دکتر حاتمی ساحل علم لوازم خانگی افراکالا