محل تبلیغات شما

نحوه نصب مجدد وردپرس راهنمای مرحله به مرحله

وردپرس می تواند شما را به عنوان یک مبتدی کاملاً جالب جلوه دهد. یک دقیقه همه چیز خوب کار می کند و دیگری ، شما با یک خطای سرسخت گیر کرده اید.

در حالی که رفع بسیاری از خطاهای وردپرس آسان است ، اما در بعضی مواقع ، تنها گزینه شما نصب مجدد کل موارد از ابتدا است. بارهای دیگر ، شما حتی مقصر نیستید. یک هکر ممکن است وب سایت شما را غیر قابل استفاده کند و نصب مجدد می تواند لطف پس انداز شما باشد.

در پست امروز ، ما دقیقاً به شما نشان می دهیم که چگونه WordPress را دوباره از دست بدهید بدون از دست دادن مطالب خود. اگر می خواهید سایت وردپرس خود را خنثی نکنید و با یک صفحه خالی شروع کنید ، ما آن را نیز پوشش می دهیم.

توجه مهم: قبل از انجام هر کاری ، ایجاد نسخه پشتیبان از وب سایت خود بسیار مهم است . اگرچه ممکن است به محض نصب مجدد وردپرس نیازی به تهیه نسخه پشتیبان نباشید ، اگر اشتباه پیش بروید ، پشتیبان گیری ضروری است. برای اینکه در جای امن باشید ، از پشتیبان گیری خودکار کنید و اطمینان حاصل کنید که همیشه نسخه هایی از وب سایت خود را که در رایانه یا بصورت آنلاین ذخیره شده اند ، داشته باشید.

بدون آزار و اذیت بیشتر ، اجازه دهید سر کار بیفتیم.

چرا / چه زمانی باید وردپرس را دوباره نصب کنید؟

اول موارد ، چرا یا چه زمانی نیاز به نصب مجدد وردپرس دارید؟ معمولاً هنگام نصب مجدد وردپرس را نصب می کنید:

حتی بعد از تلاش هر تکنیک عیب یابی در کتاب ، با خطا گیر کرده اید - سعی نکنید بار دیگر وردپرس را مجدداً نصب کنید تا خطایی برطرف شود ، زیرا همانطور که قبلاً گفتیم ، اکثر خطاهای وردپرس معمولاً برطرف می شوند .

نیاز به تنظیم مجدد و استفاده مجدد از وب سایت آزمایش - شاید شما در حال آزمایش مضامین یا افزونه ها هستید. توسعه دهندگان وردپرس را مجدداً به دلیل ماهیت کار خود مجدداً نصب می کنند. من این کار را دو بار با وب سایت تست خود انجام داده ام.

باید وب سایت خود را مجدداً بازسازی یا مجدداً تنظیم کنید - وقتی هکرها مدتی پیش چهره من را لکه زدند ، مجبور شدم سایت هایم را از ابتدا بازسازی کنم. من در حالی که مقداری از مطالب خود را ذخیره کردم ، به سرعت وردپرس را مجدداً نصب کردم که باعث صرفه جویی در وقت و تلاش زیادی شد.

به عبارت دیگر ، نصب مجدد وردپرس برای رفع مشکل سایت شما آخرین راه حل در صورت عدم موفقیت همه چیز است. این کار از راه خارج است ، اجازه دهید آستین ها را بالا بزنیم و به سر کار بیاییم.

نحوه نصب مجدد وردپرس: روش ها

نصب مجدد وردپرس آسان است حتی اگر در ابتدا به نظر برسد چالش برانگیز باشد. خیلی سرگرم کننده است ، بنابراین برای یک زمان خوب آماده شوید. در بخش زیر چهار روش برای نصب مجدد وردپرس را پوشش می دهیم.

روش اول: نحوه نصب مجدد WordPress از داشبورد Admin

آیا می دانید می توانید وردپرس را دوباره از طریق داشبورد سرپرست خود نصب مجدد کنید؟ آه ، بله ، شما می توانید ، و بسیار شگفت آور است.

برای نصب مجدد وردپرس از داشبورد ، به  Dashboard> Updates بروید و بر روی  دکمه نصب مجدد Now کلیک کنید ، همانطور که در تصویر زیر مشخص می کنیم.

نحوه نصب مجدد وردپرس از داشبورد مدیر

وردپرس به صورت خودکار مجدداً نصب می شود و چند ثانیه بعد باید صفحه استقبال را مشاهده کنید:

صفحه خوش آمدید وردپرس

توجه به این نکته مهم است که این روش فقط مجدداً فایلهای اصلی وردپرس را مجدداً نصب می کند. موضوع ، افزونه ها ، طراحی ، محتوا و سایر موارد دست نخورده باقی مانده است. این ساده ترین و مبتدی ترین روش برای نصب مجدد وردپرس بدون شکستن وب سایت شماست.

گذشته از این : اگر به دلایلی نتوانید به داشبورد سرور وردپرس خود دسترسی پیدا کنید ، می توانید با استفاده از روش های دیگر در پست ، دوباره وردپرس را دوباره نصب کنید.

روش دوم: نحوه نصب مجدد وردپرس با استفاده از WP-CLI

WP-CLI برای رابط خط فرمان وردپرس کوتاه است. این یک ابزار رایگان ، منبع باز و متناسب با توسعه دهنده است که بسیاری از افراد برای نصب افزونه ها ، پیکربندی نصب های چند سایت و استفاده بیشتر از آن بدون استفاده از مرورگر وب از آن استفاده می کنند.

امروزه بسیاری از میزبان وب از WP-CLI پشتیبانی می کنند. شما فقط باید از دستورات WP-CLI استفاده کنید تا از این ابزار بهره مند شوید. اگر راه خود را در اطراف WP-CLI می دانید ، یک دستور ساده برای نصب مجدد وردپرس وجود دارد .

برای نصب مجدد وردپرس ، دستور زیر را اجرا کنید:

wp core install --skip-content --force

دستور فوق بدون آسیب رساندن به محتوای شما ، وردپرس را بارگیری و نصب خواهد کرد. این روش برای مبتدیان مطلق منظور نشده است - شما باید راه خود را در اطراف WP-CLI و سرورها بدانید.

روش 3: نحوه نصب مجدد وردپرس از طریق FTP

در حال حاضر بخش سرگرم کننده است. در بخش زیر یاد می گیرید که چگونه WordPress را به صورت دستی نصب مجدد کنید. ما آن نوع را دوست داریم ، نه؟ اگر موافق باشیم ، بیایید به آن برسیم.

برای مبتدیان ، به WordPress.org بروید و آخرین نسخه WordPress را بارگیری کنید:

آیا شما پلاگین هواردر هستید؟ چگونه سایت وردپرس خود را تمیز کنید

کتابفروشی: قرارها و رزرو WordPress در یک جعبه

نحوه نصب مجدد وردپرس راهنمای مرحله به مرحله

آیا شما پلاگین هواردر هستید؟ چگونه سایت وردپرس خود را تمیز کنید

، ,نصب ,وردپرس ,مجدد ,سایت ,روش ,نصب مجدد ,مجدد وردپرس ,وردپرس را ,وب سایت ,نحوه نصب ,وردپرس راهنمای مرحله ,مجدد وردپرس راهنمای

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

شرکت جابجایی درخت ایران کاملیا خرید فالوور ارزان metal bearing China بلورین نقش فصل خزان فرکتال سیب تشریفات مجالس ملل دکتر حاتمی ahantak azmayeshgah